O nás

Obchodaci.cz jsou unikátní síť propojující obchodní zástupce a firmy. Založili jsme ji, abychom pomohli změnit kulturu prodeje v Česku. Abychom nastavili jasné standardy pro obchodníky i firmy a dali komunikaci se zákazníky jasný řád.

„Vytváříme síť lidí, kteří umějí prodávat.“

Nezáleží na tom, jaké služby či výrobky prodávají. Klíčové pro nás je, že své řemeslo opravdu umí a že jsou specialisty na vybranou oblast zboží a služeb. Naše zdatné obchodníky mohou jednoduše využívat firmy, které si dosud musely své prodejní sítě obtížně samy vytvářet.

Nabízíme

OBCHODNÍKŮM

Průběžné vzdělávání, odborné semináře a pravidelná školení prodejních dovedností. Posunujeme je dále. Umožňujeme jim růst. Díky naší péči mohou být i navzdory značné konkurenci na trhu velmi úspěšní. 

FIRMÁM

Oborový portál s nabídkami práce pro obchodní zástupce. Mohou si najmout prodejce širokého spektra produktů a služeb – od finančních produktů až třeba po kosmetiku. Naše síť není úzce zaměřená, samotní obchodníci se ale vždy specializují na vybranou oblast zboží a služeb. 

1800

obchodníků se
zapojilo do naší sítě

350

firem již využilo
naše obchodníky

65 500 000,-

je průměrný měsíční
obrat našich obchodníků

97 %

firem využívá
naše obchodníky
opakovaně

156

oblastí zboží a služeb,
na které se specializují
naši obchodníci

Kdo stojí za Obchodaci.cz

Obchodaci.cz jsme založili na základě našich bohatých obchodních a marketingových zkušeností ze společnosti Mediaron, která je na trhu již od roku 2003. Ctíme férový a transparentní přístup a ten si přenášíme rovněž do Obchodaci.cz.